Sběrač dešťové vody

09.06.2016
Hospodaření s dešťovou vodou usnadní sběrač dešťové vody RHEINZINK

Hospodaření s dešťovou vodou

Sběrač dešťové vody s rychlospojkou RHEINZINK

Sběrač dešťové vody s rychlospojkou

Sběrač dešťové vody RHEINZINK má jednoduchou montáž a snadné použití

Jednoduchá montáž a snadné použití

Sběrač dešťové vody RHEINZINK má jednoduchou montáž a snadné použití

Sběrač dešťové vody RHEINZINK má jednoduchou montáž a snadné použití

Sběrač dešťové vody s rychlospojkou má jednoduchou montáž a snadné použití.
Pro svody o průměru 80 a 100 mm.


Sběrač dešťové vody RHEINZINK byl vyvinut pro snadné a efektivní zachycení dešťové vody z odvodňovacího systému. V posledních letech se stává důležitou součástí kompletního systému odvodnění. Jeho výhodou je možnost dodatečné montáže do běžného odvodňovacího systému.

Horká a suchá léta nás nutí přemýšlet o důslednějším využití dešťové vody. Zachytávání a využívání dešťové vody představuje hospodárnou možnost šetření cenných zdrojů pitné vody. Nechat déšť ze střechy odtéci do kanalizace a zalévat vodou pitnou bylo však barbarstvím odjakživa a zejména tradiční zahrádkáři se „novému“ trendu jen zkušeně usmívají.

Přednosti sběrače dešťové vody:
1/ Nízké pořizovací náklady
2/ Jednoduchá montáž
3/ Možnost montáže do stávajícího odvodnění
4/ Snadné použití

Montáž
Dodatečná montáž sběrače dešťové vody do stávajícího odvodnění je velmi jednoduchá. Vyříznutím částí svodu o průměru 80 nebo 100 mm o délce cca 300 mm se sběrač snadno nasadí na stávající kruhový svod ve výšce, ve které potřebujeme mít maximální výšku hladiny vody ve sběrné nádobě. Sběrná nádoba nemusí být umístěna přímo u kruhového svodu, ale lze ji umístit do větší vzdálenosti. Propojovací délka hadice může být až 5 m.

Konstrukce
Vnitřní sběrná část tohoto produktu je konstruována tak, že minimálně 60 % protékající vody je kruhovým svodem zachyceno a přivedeno k rychlospojce. Zbytkové množství vody je současně s většími nečistotami (např. z listnatých stromů) odvedeno dále kruhovým svodem.

Máte zájem o zaslání prospektu Sběrač dešťové vody v elektronické podobě? Klikněte, prosím, zde

Sběrač dešťové vody můžete objednat u našich přímých prodejců. Jejich vyhledávání nejblíže Vámi zadanému místu najdete zdeRHEINZINK worldwide

Telefonický kontakt
+420 325 615465