Školení

Nástavbové semináře v klempířské a systémové technice ve spolupráci s prodejci RHEINZINK, svazy a odbornými školami.

Více o školení pro klempíře

E- shop pro zákazníky

FAQ / často kladené otázky

Jaká je životnost střešní krytiny z titanzinku RHEINZINK? Kde lze koupit kvalitní titanzinek? Co je to patina? Odpovědi na tyto a další otázky najdete zde:

Vaše FAQ

RHEINZINK- servis

RHEINZINK- silný partner ve specializovaném obchodu, řemesle a projektech

Kvalitní servis pro zákazníky odpovídá vysoké kvalitě titanzinkových střech, fasád a odvodnění. Komplexní servis má tři základní pilíře:

  • Technické poradenství a servis na stavbě

  • Produkty na míru potřebám a rozsáhlý dodavatelský servis

  • Semináře, školení a vzdělávací akce 

Nabídka služeb pro Vás

Individuální řešení pro architekta, projektanta i řemeslníka. Potřebujete poradit s konkrétním projektem či realizací?
Nejrychlejší cesta k řešení Vašich potřeb: zavolejte našemu technickému poradci. Během několika minut domluvíte další postup. Kontakt na technické poradenství najdete zde.

Po celé České republice působí naši přímí prodejci. Pro potřeby našich zákazníků je k dispozici školený personál. Ať jde o objednávky specializovaného obchodu, dotazy na ohraněné profily nebo realizace odborných seminářů, ve všech regionech jsme Vám k dispozici.

Odborné poradenství poskytují naši techničtí poradci. Mezi nimi jsou inženýři i zkušení řemeslní mistři, kteří Vám jsou oporou při přípravě projektu i realizaci. Pro hledání detailního řešení a popis prací ve složitých realizacích je k dispozici také centrální technické oddělení. 

RHEINZINK Vás podporuje i přímo na stavbě. Konzultace poskytují naši specializovaní řemeslníci. Vyučení klempířští mistři pomáhají na stavbě, navrhují tipy pro odborné provádění detailů a zpracování materiálů, pomáhají hledat správná řešení.

Součástí servisu je i půjčovna strojů. Servis ohýbaných profilů řemeslníkovi dodá podle skicy individuálně zhotovené ohýbané profily. Dimenzování objektu vyžaduje často právě v oblasti krytin množství různých konstrukčních profilů.  

RHEINZINK tradičně podporuje vstřícný osobní vztah se zákazníky. Dlouhodobě fungující spolupráce a spokojení partneři to potvrzují. Kromě kvalitních produktů je pro úspěšný rozvoj důležité porozumět zákazníkovi a jeho potřebám.

RHEINZINK worldwide

Telefonický kontakt
+420 325 615465