Školení

Nástavbové semináře v klempířské a systémové technice ve spolupráci s prodejci RHEINZINK, svazy a odbornými školami.

Více o školení pro klempíře

E- shop pro zákazníky

FAQ / často kladené otázky

Jaká je životnost střešní krytiny z titanzinku RHEINZINK? Kde lze koupit kvalitní titanzinek? Co je to patina? Odpovědi na tyto a další otázky najdete zde:

Vaše FAQ

RHEINZINK- servis

RHEINZINK- silný partner ve specializovaném obchodu, řemesle a projektech

Kvalitní servis pro zákazníky odpovídá vysoké kvalitě titanzinkových střech, fasád a odvodnění. Komplexní servis má tři základní pilíře:

  • Technické poradenství a servis na stavbě

  • Produkty na míru potřebám a rozsáhlý dodavatelský servis

  • Semináře, školení a vzdělávací akce 

Nabídka služeb pro Vás

Individuální řešení pro architekta, projektanta i řemeslníka. Potřebujete poradit s konkrétním projektem či realizací? Nejrychlejší cesta pro řešení Vašich potřeb: nehledejte dále, zavolejte našemu technickému poradci. Během několika minut domluvíte další postup. Kontakt na technické poradenství najdete zde.

Po celé České republice působí naši přímí prodejci. Pro všechny potřeby našich zákazníků je k dispozici školený personál. Ať jde o objednávky specializovaného obchodu, dotazy na ohraněné profily nebo realizace odborných seminářů, ve všech regionech jsme Vám k dispozici.

Poradenství v sortimentu produktů RHEINZINK poskytují naši techničtí poradci. Mezi našimi poradci jsou inženýři i zkušení řemeslní mistři, kteří Vám jsou oporou při přípravě projektu i realizaci. Pro hledání detailního řešení a popis prací ve složitých záležitostech je k dispozici také centrální technické oddělení. 

RHEINZINK při Vás stojí i přímo na stavbě. V akci jsou zde naši specializovaní řemeslníci. Vyučení klempířští mistři pomáhají na stavbě, navrhují tipy pro odborné provádění detailů a zpracování materiálů, pomáhají hledat správná řešení.

Vrchol našeho servisu představuje půjčovna strojů. Servis ohýbaných profilů tak řemeslníkovi dodá podle náčrtku individuálně zhotovené ohýbané profily. Neboť tvar stavby vyžaduje často právě v oblasti krytin množství různých konstrukčních profilů.  

RHEINZINK již léta sází na osobní vztah se zákazníky. Dobře fungující spolupráce a spokojení zákazníci naši strategii potvrzují a ukazují, že kromě vysoce kvalitních produktů je pro úspěch podniku důležité především porozumění zákazníkovi a jeho potřebám.

RHEINZINK worldwide

Telefonický kontakt
+420 325 615465