Školení klempířů

Máte zájem o školení pro klempíře A, B nebo Pájení, potřebujete poradit s klempířským detailem, nebo domluvit školení u Vás v dílně či přímo na stavbě?

Aktuální podrobné informace a přihlášky Vám rádi poskytneme. Kontaktujte nás:

kontakt: Petra Knyplová
telefon:   +420 325 611057
e-mail:    info(at)rheinzink.cz

Nabídka školení RHEINZINK

1/ Seminář A
Technika krytí na drážku – základy

2/ Seminář B
Technika krytí na drážku – nástavbový seminář

Termíny školení 2020

  • Školení A 13. - 17.1.2020 Hradec Králové
  • Školení B 2. - 6.3.2020 Herzogenburg

 

Máte zájem o podrobné informace ke školení 2020 a přihlášku?
Kontaktujte nás: info(at)rheinzink.cz

Školení klempířů a řemeslníků

RHEINZINK - školení pro klempíře a řemeslníky

Praktické školení pro klempíře - možnost profesního růstu

Náplní školení RHEINZINK je klempířská práce od základů techniky krytí na drážku až po speciální systémy a detaily. Využijte možnost zvýšení Vaší kvalifikace! Chladné období roku je nejlepším časem pro školení klempířů a řemeslníků. Využijte zimu efektivně a vzdělávejte se. Vyberte si oblíbené klasické semináře nebo požádejte o individuální program školení klempířů na míru Vašim potřebám, přímo ve Vaší dílně.

Přehled nabídky školení najdete na levé straně. Kliknutím otevřete stránku s podrobnými informacemi o vybraném typu školení.

Osvědčené semináře a školení pro klempíře organizujeme již více než 20 let. Školicí klempíři a techničtí poradci RHEINZINK Vám předávají své bohaté znalosti a zkušenosti. Semináře jsou zaměřeny na praktickou práci s materiálem.  Důraz klademe na základy techniky krytí na drážku a pájení, skladbu a konstrukce střech, konstrukční doporučení, řešení klempířských detailů, rozvržení střechy, krytinových pásů, profilů a panelů.
Semináře mají kapacitu maximálně 20 účastníků. Teoretická část školení je jednoduchá a srozumitelná. Účastníci získají základní informace o zásadách zpracování materiálu. Praktická část probíhá za podmínek blízkých praxi.

Semináře organizujeme ve školicích centrech v Hradci Králové a v sídle rakouské pobočky RHEINZINK v Herzogenburgu, na přání také u našich prodejců či přímo ve Vašich dílnách. Na přání za Vámi přijedeme i na stavbu, abychom Vám pomohli s řešením konkrétních detailů. Na všech školeních s Vámi procvičujeme různé možnosti zpracování titanzinku RHEINZINK za podmínek blízkých praxi.

Zvyšujeme úroveň kvalifikace klempířů. Kvalitní materiál vyžaduje kvalitní zpracování.

RHEINZINK worldwide

Telefonický kontakt
+420 325 615465