Technické poradenství

Individuální řešení pro architekta, projektanta i řemeslníka. Potřebujete poradit s konkrétním projektem či realizací? Nejrychlejší cesta pro řešení Vašich potřeb: zavolejte našemu technickému poradci. Během několika minut domluvíte další postup. Kontakt na technické poradenství najdete zde

Výstavba budov, vycházející z dnešních nároků na architekturu, na energetické koncepty a provozně hospodářské potřeby a realizace, se vyznačuje vysokou komplexitou. Množství zahrnutých řemesel a produktů a nutnost znalosti jejich vlastností i co nejlepšího zpracování představuje velkou výzvu.

U materiálu, jako je RHEINZINK, s širokými možnostmi použití od realizace odvodnění střech až k opláštění volných tvarů budov, je důležitý zkušený průvodce i ve fázi projektu a realizace. Rádi Vás při Vašem plánování a realizaci stavebních objektů budeme od samého počátku podporovat. Ať už se jedná o doporučení správného montážního systému nebo konstrukční skladby, pokud budete potřebovat doporučení zkušených odborníků či pomoc při zhotovení popisu prací, zavolejte nám. Naše heslo zní:

Vaše nápady – naše řešení

V této kapitole máte možnost vyřešit množství témat důležitých pro plánování a realizaci také online. Od správného dimenzování zavěšeného odvodnění střechy přes informace o správném zateplení. Dostanete zde informace týkající se aktuálního normování.

Můžete si také vyžádat vzorky materiálu a online zajistit popis prací. K Vašim dotazům najdete i správnou kontaktní osobu pro Váš region.

Za podněty pro zlepšení našeho servisního programu Vám budeme vděčni.

 

Můj návrh...

 

RHEINZINK worldwide

Telefonický kontakt
+420 325 615465