Poradenství na stavbě - kontakty

Potřebujete poradit s klempířským detailem, případně si domluvit technické poradenství přímo na stavbě? Kontaktujte, prosím, přímo příslušného technického poradce z Vašeho regionu:

Čechy mimo oblast Vysočiny
Ing. Martin Link
602 333 253
martin.link(at)rheinzink.cz

Morava a oblast Vysočiny
Jiří Suchánek
602 455 338
jiri.suchanek(at)rheinzink.cz

Technické poradenství a servis na stavbě

Poradenství a školení pokládky na stavbě

Existuje mnoho důvodů pro poradenství na stavbě za účasti  technických poradců RHEINZINK. Pro začátečníky může jít o obeznámení s odborným zpracováním titanzinku RHEINZINK na konkrétním objektu nebo o podporu při první zakázce s použitím inovačních systémů RHEINZINK pro střechu a fasádu. 

Paleta nabídky přitom sahá od zprostředkování zpracovatelských kritérií specifických pro RHEINZINK přes účelné využití strojů a speciálního nářadí až po podporu v oblasti měření, rozdělení krytinových pásů, techniky pájení, složitých detailů a použití moderních klempířských a systémových technik.

Pro podporu na stavbě jsou Vám k dispozici naši techničtí poradci. V případech, kdy je zapotřebí rozsáhlá pomoc na stavbě, jsou k dispozici naši školitelé. Pro bližší informace kontaktujte, prosím, RHEINZINK ČR.

Zapůjčení strojů

Jak ekonomické, tak i kvalitativní argumenty často hovoří pro použití strojů při zpracování na stavbě. K tomu Vám firma RHEINZINK nabízí  vhodný servis pro zapůjčení strojů:

  • Profilovací stroj Schlebach Mini-Prof 
  • Drážkovací stroj Falzomat Piccolo 
  • Zimní souprava
  • Tvářecí rolovací stroj pro lištový systém RHEINZINK-Klick 
  • Přístroj pro natahování a pěchování materiálu


Bližší informace o možnosti objednání pronajímaných strojů Vám poskytnou prodejní pobočky. 

Správné nářadí

Sestavili jsme pro Vás seznam vhodného nářadí pro zpracování našich produktů. Jelikož je sami nedistribuujeme, kontaktujte, prosím, specializovaný obchod.RHEINZINK worldwide

Telefonický kontakt
+420 325 615465